O NAS

Od 2010 pracuję jako koordynator  projektów szkoleniowych. W 2021 stworzyłem firmę, w której wykorzystuję nabyte doświadczenie i stawiam na najwyższą jakość świadczonych usług.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w prowadzonych przeze mnie projektach dla Klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych pozwoliło mi wypracować profesjonalne podejście do Klienta.

STAWIAM NA:

• Bliski i stały kontakt z Klientem

• Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy

• Oparcie kształcenia o sprawdzoną i wysoko kwalifikowaną kadrę

• Przemyślane wdrażanie nowoczesnych metod dydaktycznych

Proponujemy:

SZKOLENIA:

• w tematach specjalistycznych (prawo, finanse, administracja, zarządzanie kryzysowe, ewaluacja i monitoring; zaawansowane wyszukiwanie informacji, sprzedaż, negocjacje, PR, warsztaty umiejętności interpersonalnych, międzykulturowość)
  • team buiding połączony z wyjazdem

DORADZTWO:

• działań mających na celu ograniczenie patologii relacji interpersonalnych w miejscu pracy (zjawiska mobbingu, dyskryminacji, molestowania seksualnego)
  • działań wynikających z ustawy o sygnalistach