Postępowanie kwalifikacyjne w służbie cywilnej

Jako zespół ekspertów wypracowaliśmy nowy standard w przygotowaniu do Postępowania Kwalifikacyjnego w Służbie Cywilnej pracując w latach:

2010 – 2014 Global Training Centre Sp. z o.o.

2015 – 2024 Cityschool Sp. z o.o.

Nasze doświadczenie to 15 lat nieprzerwanej pracy wykonywanej z dużym zaangażowaniem co przekłada się na duże zainteresowanie naszą propozycją.

KURS URZĘDNIK MIANOWANY 2024

Kurs urzędnik mianowany w zakresie sprawdzianu umiejętności i wiedzy.

Nasze atuty:
JAKOŚĆ – PRZEJRZYSTOŚĆ I DOSTOSOWANIE PROGRAMU – CENA

Jesteś zaintersowana/y? ZADZWOŃ:

Przejdź przez drogę do uzyskania mianowania razem z nami!

ZADANIE DNIA

Wskaż wniosek wynikający z przesłanek: Wszyscy księża są kapłanami. Niektórzy księża nie są popami. Każdy rabin jest popem.

1. Niektórzy księża nie są rabinami.
  2. Niektórzy rabinowie nie są kapłanami.
  3. Żaden pop nie jest kapłanem.
  4. Nieprawda, że niektórzy popi nie są księżmi.
  5. Tylko rabin jest księdzem

CENA KURSU

Część umiejętności
48 godzin dydaktycznych

1 626,02 zł + 23% VAT (2000 zł brutto)

Część wiedzy
52 godziny dydaktyczne

1 422,76 zł + 23% VAT (1750 zł brutto)

CAŁOŚĆ
100 godzin dydaktycznych

2 926,83 zł + 23% VAT (3600 zł brutto)

“Zarządzanie w administracji publicznej” – 8 godzin

325,20 zł netto + 23% VAT (400 zł brutto)

Indywidualne konsultacje
1 godzina

250 zł netto + 23% VAT (307,50 zł brutto)

Trening kontroli stresu egzaminacyjnego – 4 godziny

350 zł netto + 23% VAT (430,50 zł brutto)

CENA KURSU OBEJMUJE:

• Mnogość materiałów szkoleniowych przygotowanych pod egzamin
  • Interaktywną platformę e-learning
  • Testy on-line sprawdzające poziom umiejętności (dwa razy przed datą egzaminu)
  • Help Desk (4 indywidualne pytania do prowadzących kurs z zakresu części umiejętności)

POZA TYM

– Doświadczenie i elastyczność prowadzących,
– System oparty na nauce zasad rządzących poszczególnymi typami zadań

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zajęcia w ramach kursu są zajęciami sobotnio – niedzielnymi (odbywają się w godzinach 9.00-16.00). Wyjątek stanowi część wiedzy w module administracja publiczna gdzie pierwszy dzień to piątek wieczór (odbywają się w godzinach 17.00-20.30).

Formularze zgłoszeniowe i harmonogramy do pobrania na rok 2024.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podaj swoje podstawowe dane kontaktowe, nie zapomnij także dołączyć zeskanowanych dokumentów

Edit Template

OPINIE

"Informację o zajęciach odnalazłam przez przypadek, ale los się do mnie uśmiechnął. Wcześniej nie miałam styczności z tego typu materiałem. Wykładowcy w sposób bardzo zrozumiały i dokładny tłumaczyli zasady, warunki, reguły i prawa logiczne. Zajęcia opierały się na zdobywaniu wiedzy i natychmiastowej jej wykorzystaniu na wielu, wielu zadaniach i przykładach. Szczerze polecam kurs z części umiejętności organizowany przez Cityschool oraz wspaniałych wykładowców: Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Emilka"
Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy w postępowaniu kwalifikacyjnym na urzędnika mianowanego uzyskali liczbę punktów pozwalającą na otrzymanie aktu mianowania.
Ten sukces byłby jednak niemożliwy bez Waszej pomocy, za co z całego serca pragnę Wam podziękować!!!
Organizowany przez Was kurs, w którym miałem przyjemność uczestniczyć niewątpliwie pomógł mi zaliczyć test umiejętności z satysfakcjonującym mnie wynikiem 39 punktów. Szczególne słowa uznania chciałbym w tym miejscu skierować w stronę prowadzących zajęcia. W sposób przystępny, ciekawy i przede wszystkim efektywny przekazali praktyczną wiedzę jak sobie radzić z różnego rodzaju zadaniami wykorzystywanymi w testach psychologicznych. Panowie, robicie kawał dobrej roboty."
Szczerze polecam kurs prowadzony przez Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Należy im się duża pochwała za profesjonalne podejście do uczestników, przedstawienie bardzo dużego zakresu materiału w krótkim czasie przy jednoczesnym połączeniu w praktykę. Bardzo dziękuję wykładowcom i polecam. A."
"Zajęcia z modułu umiejętności przeprowadzone na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i maksymalne poświęcenie uczestnikom kursu, polecam bardzo gorąco i zachęcam do uczestnictwa w tym kursie. Pan Jacek wspaniały znawca z zakresu umiejętności, zagadnienia ma opanowane w jednym paluszku. Polecam Monika"
"Poziom zadań na egzaminie był nieporównywalnie łatwiejszy niż zadania ćwiczone podczas kursu. W mojej opinii systematyczne ćwiczenia zadań o wysokim poziomie trudności pozwoliły mi w krótkim tempie rozwiązać większość zadań na egzaminie. Prowadzący tłumaczyli zawiłości zadań w przystępny sposób. Polecam zdecydowanie."

Więcej o jakości prowadzonych przez nas zajęć znajdziecie na forum SKARBOWCY.PL gdzie powinien trafić każdy kto chce przygotować się solidnie do postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej.